| Name | Cream Cosmetic Spatula |
|---|---|
| Plastic Type | PP+Silicone |
| Length | 60mm |
| Shape | Small Spoon |
| Color | Transparent, Or Colorful |
| Name | Facial Mask Mixing Bowl |
|---|---|
| Material | PP、TPE |
| Feature | A Tool To Use Facial Cream & Cosmetic Products |
| Color | Can Be Customized |
| MOQ | 5000 |
| Name | Cream Cosmetic Spatula |
|---|---|
| Plastic Type | Food Grade PP |
| Length | 72.3mm |
| Color | White Or Customized |
| Feature | A Tool For Facial Cream |
| Name | Cream Cosmetic Spatula |
|---|---|
| Plastic Type | Food Grade PP |
| Length | 82mm |
| Color | White Or Customized |
| Feature | A Tool For Facial Cream |
| Name | Cream Cosmetic Spatula |
|---|---|
| Plastic Type | Silcon Gel Plastic |
| Length | 56.7mm |
| Color | White Or Customized |
| Feature | A Tool For Facial Cream |
| Name | Cream Cosmetic Spatula |
|---|---|
| Plastic Type | PP Plastic |
| Length | 69.7mm |
| Shape | Small Spoon |
| Color | Transparent, Or Colorful |
| Name | Cream Cosmetic Spatula |
|---|---|
| Plastic Type | PP Plastic |
| Length | 52.9mm |
| Shape | Small Spoon |
| Color | White , Or Colorful |
| Name | Plastic Mini Cosmetic Spatula |
|---|---|
| Material | HDPP Plastic |
| Length | 49.7mm |
| Width | 7.5mm |
| Color | White Regular |
| Name | Plastic Makeup Tool Spatula |
|---|---|
| Plastic Type | PP Plastic |
| Length | 62.9mm |
| Shape | Cream Cosmetic Spatula |
| Color | White , Or As Demanding |
| Name | Facial Clay Cream Cosmetic Spatula |
|---|---|
| Plastic Type | PP Polypropylene Plastic |
| Length | 64.8mm |
| Shape | Flower Bud - Shaped |
| Color | White , Or Pantone Color |