| Product Name | Printing Drink Spout Pouch |
|---|---|
| Compose | Laminated Bags & Spout Caps |
| Spout Size | Dia 4mm To 16mm |
| Sealing & Handle | Spout Top |
| Print Process | Gravnre Printing Or Digital Printing |
| Name | Stand Up Spout Pouch |
|---|---|
| Pouch Material | Laminated |
| Sealing&handle | Spout Corner |
| Outlook | Pouch With 16mm Spout |
| Print Process | Gravure / Digital Printing |
| Product Name | Liquid Pouch Bags |
|---|---|
| Material | Laminated Plastic |
| Brand Name | Cheer Pack |
| Use | Wash Fluid Liquid |
| Feature | With 12mm Spout |
| Product Name | Spout Pouch |
|---|---|
| Pouch Material | Aluminum Foil |
| Brand Name | Cheer Pack |
| Use | Fluid Soap Package |
| Feature | Customized Spout Caps |
| Name | Ketchup Spout Packaging Doypack Pouch |
|---|---|
| Doypack Material | BOPP/CPP Or PE/CPP/ PE |
| Spout Inner Diameter | 8.6mm |
| Type | Doypack Pouch Top With Spout |
| Print Process | Gravure Printing/ Concave Printed |
| Product Name | Printing Drink Spout Pouch |
|---|---|
| Compose | Laminated Bags & Spout Caps |
| Spout Size | Dia 4mm To 16mm |
| Sealing & Handle | Spout Top |
| Print Process | Gravnre Printing Or Digital Printing |
| Product Name | Spout Top On Liquid Bags |
|---|---|
| Material | Laminated , Aluminum |
| Brand Name | Cheer Pack |
| Usage | Daily Chemical Industry |
| Feature | Barrier |
| Product Name | Plastic Liquid Spout Bags |
|---|---|
| Compose | Laminated Bags & Spout Caps |
| Spout Size | Dia 4mm To 22mm |
| Sealing & Handle | Spout Top Style |
| Print Process | Gravnre Printing Or Digital Printing |
| Product Name | Water Pouch |
|---|---|
| Pouch Material | Aluminum Foil |
| Brand Name | Cheer Pack |
| Spout Material | PE Food Grade |
| Feature | Spout Top |
| Product Name | Liquid Spout Packaging Bags |
|---|---|
| Pouch Material | PET/AL/NY/PE |
| Brand Name | Cheer Pack |
| Spout Material | PE Receipe Grade |
| Print Way | Gravure Printing |