| Product Name | Caps On Nozzle |
|---|---|
| Seal On | Small Plastic Bags |
| Feature | Can Be Twist Off |
| Material | HDPE Plastic |
| Inner Diameter | 4.5millimeter |
| Material | PP, Acrylic |
|---|---|
| Use | Tea,coffee , Wolfberry,solid Drink |
| Color | Transparent, Can Be Costomed Other Color |
| Capacity | 45g |
| Thickness | 1.6mm |
| Material | PP |
|---|---|
| Use | Plastic Bag, Rice Bag, Pet Food Bag |
| Color | White, Red, Can Be Costomed |
| Weight | 0.5g |
| Service | OEM |
| Material | PP , Food Grade |
|---|---|
| Use | Coffee Powder,tea |
| Color | White, Black, Can Be Costomed |
| Capacity | Coffee Capsule Capacity Is 6g |
| Factory | Manufactuer Of The Coffee Capsule |
| Material | PP |
|---|---|
| Use | Mask Bag |
| Color | White, Can Be Costomed |
| Lenght | 8.9mm |
| Width | 0.7mm |
| Item Name | 20-410 Flip Top Cap |
|---|---|
| Material | Polypropylene Plastic |
| Inner Size | Dia 20mm |
| Outer Size | Dia 23mm |
| Height | 19mm |
| Item Name | 20-410 Bottle Caps |
|---|---|
| Material | Polypropylene Plastic |
| Inner Size | Dia 20mm |
| Outer Size | Dia 23mm |
| Height | 19mm |
| Mateial | PE |
|---|---|
| Color | Regular White&Customized |
| Inner Diameter | 12mm |
| Packaging Size | 57*37*42CM |
| Cover Packing Quantity | 8000PCS |
| Mateial | PP、ABS、PLA |
|---|---|
| Color | Regular White&Customized |
| Size | 380、400、500ml |
| Packaging Size | 57*37*42CM |
| Packing Quantity | 200PCS |
| Mateial | PP、CPR、PLA |
|---|---|
| Color | Regular White&Customized |
| Size | 50、100、200、250、500、1000ml |
| Packaging Size | 57*37*42CM |
| Packing Quantity | 500PCS |