| Name | Ketchup Spout Packaging Doypack Pouch |
|---|---|
| Doypack Material | BOPP/CPP Or PE/CPP/ PE |
| Spout Inner Diameter | 8.6mm |
| Type | Doypack Pouch Top With Spout |
| Print Process | Gravure Printing/ Concave Printed |
| Product Name | Spout Pouch With Replacement Pump Head |
|---|---|
| Application | Wash-free Achohol Gel |
| Spout Material | PE Food Grade , Corrosion-proof |
| Sealing | Spout Caps Or Pump Head For Choice |
| Surface | Gravure Printing |
| Item Name | Liquid Spout Bags |
|---|---|
| Pouch Material | PET+AL+NY+PE |
| Brand Name | Cheer Pack |
| Print Way | Gravure Printing |
| Bag Shape | Doypack |
| Name | Stand Up Pouch With Spout |
|---|---|
| Pouch Material | PET/AL/PE Or Custom |
| Spout Material | HDPE Food Grade Plastic |
| Feature | High Barrier |
| Print Process | Gravure Printing |
| Name | Transparent Pouch With Spout |
|---|---|
| Pouch Material | PET/PE Or Custom |
| Spout Material | Polyethylene |
| Feature | Leak Proof Shape |
| Print Process | Gravure Printing |
| Product Name | Baby Food Spout Pouch |
|---|---|
| Pouch Material | Laminated Plastic |
| Spout Material | PE Food Grade |
| Feature | With Spout Cap |
| Print Process | Gravure Printing |
| Name | Liquid Pouch Bags With Spout |
|---|---|
| Doypack Material | PET/AL/PE Or Custom |
| Spout Diameter | 22mm |
| Feature | Stand Up Pouch Type , Barrier |
| Print Process | Gravure Printing |
| Product Name | Liquid Pouch Bags |
|---|---|
| Material | Aluminum Foil |
| Industrial Use | Diverse Field |
| Use | Liquid Packaging |
| Feature | With Spout Cap |
| Product Name | Doypack Bags With Spout |
|---|---|
| Structure Material | PET+AL+PE |
| Spout Size | 16mm/18mm/20mm |
| Feature | With Handle |
| Surface Handling | Gravure Printing |
| Name | Spout Pouch In Stand Up Bottom |
|---|---|
| Pouch Material | BOPP/CPP Or PE/CPP/ PE |
| Spout Size | 9.6mm/10mm/12mm/16mm/20mm/22mm |
| Type | Attach With Spout Caps |
| Print Process | Gravure Printing/ Concave Printed |