| Name | Spout Bags Stem With Lip Brush Caps |
|---|---|
| Feature | Creative , Portable |
| Spout Material | Polypropylene |
| Bags Material | PP/AL/PET, PP/PET Or Custom |
| Print Way | Gravure Printing |
| Name | Replaceable And Biodegradable Shell Box Packaging |
|---|---|
| Bag Material | PET/PA/PE |
| Lid Material | PE Or PLA |
| Pump Material | PP |
| Finish Dimension | 28mm |
| Name | Stand Up Pouch With Spout |
|---|---|
| Pouch Material | PET/AL/NY/LDPE Or Customized |
| Spout Material | HDPE |
| Sealing&handle | Spout Top |
| Print Process | Gravure Printing |
| Name | Spouted Pouches |
|---|---|
| Pouch Material | PET/AL/NY/PE Or PET/NY/PE |
| Spout Material | PE |
| Print Process | Gravure Printing |
| ApplicatiJuice/milkon | Juice, Milk, Jelly, Puree, Cosmetics, Sugar, Seasoning, Packaging Purposes |
| Product Name | Liquid Hand Soap Spout Bags |
|---|---|
| Bags Material | Laminated |
| Brand Name | Cheer Pack |
| Spout Material | PE Receipe Grade |
| Feature | With Spout Cap |
| Product Name | Liquid Spout Bags Custom |
|---|---|
| Pouch Material | PET/NY/PE |
| Brand Name | Cheer Pack |
| Spout Material | PE Receipe Grade |
| Print Process | Gravure Printing |
| Name | Plastic Nozzle With Pour Spout Cap |
|---|---|
| Caps Size | φ13mm×15.5mm |
| Inside Diameter | φ8.6mm |
| External Diameter | φ10.5mm |
| Feature | With Theft Proof Ring |
| Product Name | Spout Pouch |
|---|---|
| Pouch Material | Aluminum Foil |
| Brand Name | Cheer Pack |
| Use | Fluid Soap Package |
| Feature | Customized Spout Caps |
| Material | PET /AL /PA /PE |
|---|---|
| Thickness | 150C |
| Cap Style | Spout Cap |
| Spout Diameter | 8.6mm,9.6mm,12mm,16mm, Ect |
| Bag Size | According To Custom |
| Product Name | Spout Top On Liquid Bags |
|---|---|
| Material | Laminated , Aluminum |
| Brand Name | Cheer Pack |
| Usage | Daily Chemical Industry |
| Feature | Barrier |