| Feature | Portable, Waterproof, Light Weight, Fashion Trend, Recyclable, Refillable, Durable, Easy Open, Leak-Proof, Other |
|---|---|
| Material | HDPE |
| Type | Screw Cap |
| Usage | Pouches |
| Application | Beverage, Liquid Soap, Tube, Lotions, Soft Drinks, Creams, Beer, Pouches |
| Feature | Portable, Waterproof, Light Weight, Fashion Trend, Recyclable, Refillable, Durable, Easy Open, Leak-Proof, Other |
|---|---|
| Material | HDPE |
| Type | Screw Cap |
| Usage | Pouches |
| Application | Beverage, Liquid Soap, Tube, Lotions, Soft Drinks, Creams, Beer, Pouches |
| Feature | Portable, Waterproof, Light Weight, Fashion Trend, Recyclable, Refillable, Durable, Easy Open, Leak-Proof, Other |
|---|---|
| Material | HDPE |
| Type | Screw Cap |
| Usage | Pouches |
| Application | Beverage, Liquid Soap, Tube, Lotions, Soft Drinks, Creams, Beer, Pouches |
| Feature | Portable, Waterproof, Light Weight, Fashion Trend, Recyclable, Refillable, Durable, Easy Open, Leak-Proof, Other |
|---|---|
| Material | HDPE |
| Type | Screw Cap |
| Usage | Pouches |
| Application | Beverage, Liquid Soap, Tube, Lotions, Soft Drinks, Creams, Beer, Pouches |
| Feature | Portable, Waterproof, Light Weight, Fashion Trend, Recyclable, Refillable, Durable, Easy Open, Leak-Proof, Other |
|---|---|
| Material | HDPE |
| Type | Screw Cap |
| Usage | Pouches |
| Application | Beverage, Liquid Soap, Tube, Lotions, Soft Drinks, Creams, Beer, Pouches |
| Color | White Color, Or Any Color |
|---|---|
| Material | 100% New PE Plastic |
| Inner Diameter | 9.6mm |
| Outter Daimeter | 11.6mm |
| Company Type | Factory |
| Product Name | Baby Food Pouch Spout |
|---|---|
| Application | Fruit Clay / Water Storage Bag |
| Color | Diverse Color |
| Material | PE Food Grade Plastic |
| Inner Caliber | 9.6mm |
| Item Name | Laminated Tube Head |
|---|---|
| Application | Enclosed For Pharmaceutical Cream Tube |
| Head Material | PE Plastic |
| Nozzle Inner Diameter | 8.5mm |
| Nozzle Outer Diameter | 11.5mm |