| Inner Diameter | 22mm |
|---|---|
| Hot Seal Size | 86mm |
| Weight | 2.8g |
| Bear Temperature | 83° |
| Color | Blue |
| Brand Name | Cheer Pack |
|---|---|
| Material | PE |
| Cap Style | Non-Refillable |
| Inner Diameter | 1.6cm |
| Outer Diameter | 1.8cm |
| Product Name | Stand Up Pouch Spout Top |
|---|---|
| Packing On | Detergent Laundry Liquid Doypack |
| Material | PE Food Grade |
| Internal Diameter | 12Millimeter |
| External Diameter | 14Millimeter |
| Item Name | Flip Top Cap |
|---|---|
| Material | PP Food Grade |
| Inner Diameter | 20mm |
| Outer Diameter | 23mm |
| Height | 19mm |
| Item Name | 20 410 Flip Top Cap |
|---|---|
| Material | PP Food Grade |
| Inner Diameter | 20mm |
| Outer Diameter | 23mm |
| Height | 19mm |
| Item Name | Flip Top Caps |
|---|---|
| Inside Diameter | 20mm |
| Outside Diameter | 23mm |
| Height | 19mm |
| Water Pour Diameter | 3.2mm |
| Model Name | 24/410 Flip Top Cap |
|---|---|
| Inside Diameter | 24mm |
| Outside Diameter | 27mm |
| Neck Height | 18mm |
| Liquid Drop Diameter | 3mm |
| Item Name | Flip Top Cap 24mm |
|---|---|
| Neck Inside Dia | 24mm |
| Neck Outside Dia | 27mm |
| Neck Height | 22mm |
| Liquid Drop Diameter | 3mm |
| Model Name | 24/410 Flip Top Cap |
|---|---|
| Inside Diameter | 24mm |
| Outside Diameter | 27mm |
| Neck Height | 18mm |
| Liquid Drop Diameter | 3mm |
| Model Name | 24/410 Flip Top Cap |
|---|---|
| Inside Diameter | 24mm |
| Outside Diameter | 27mm |
| Neck Height | 18mm |
| Liquid Drop Diameter | 3mm |