| Product Name | Plastic Spout Cap With Safety Ring |
|---|---|
| Top On | Laundry Bags |
| Feature | Have Safety Ring |
| Material | PE |
| Inner Diameter | 9.6millimetre |
| Product Name | Plastic Spout Caps With Double Gaps |
|---|---|
| Assemble On | Plastic Bags |
| Material | PP/PE Material |
| Inner Diameter | 16mm |
| Outer Diameter | 18mm |
| Product Name | Plastic Spout Caps |
|---|---|
| Usage | Medicine Paste Package |
| Feature | Have Easy Tear Ring |
| Material | PE Food Grade |
| Inner Caliber | 16mm |
| Product Name | Creative Pattern Plastic Spout Caps |
|---|---|
| Outlook | Creative Pattern |
| Material | PE Receipe Grade |
| Inner Diameter | 16mm |
| Outer Diameter | 18mm |
| Product Name | Doypack Packing Spout Caps |
|---|---|
| Usage | Doypack |
| Feature | Tamper Proof |
| Material | PE Food Grade |
| Internal Diameter | 16mm |
| Color | Black Color And White Color |
|---|---|
| Material | Polyethylene Material |
| Inner Diameter | 9.6mm |
| Outer Daimete | 11.6mm |
| Heat Seal Size | 44mm |
| Color | Pink Color |
|---|---|
| Material | Material Polyethylene |
| Inner Diameter | 9.6mm |
| Outer Daimete | 11.6mm |
| Heat Seal Size | 44mm |
| Color | White |
|---|---|
| Material | PE Plastic |
| Inner Diameter | 1.6cm |
| Outter Daimeter | 1.8cm |
| Custom Order | Accept Custom Order |
| Color | White Color, Or Any Color |
|---|---|
| Material | PE |
| Inner Diameter | 9.6 Millimeter |
| Outter Daimeter | 11.6 Millimeter |
| Cap Style | Suction Nozzle Cap |
| Color | Customized |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Plastic Tyle | HDPE Plastic |
| MOQ | 100,000pcs |
| Inner Size | 9.6 Millimeter |