| Material | Plastic |
|---|---|
| Plastic Type | PE |
| Spout Size | 8.6 Mm Diameter |
| Net Weight | 4g/pcs |
| Packing Box Size | 57*37*42mm |
| Material | PET /AL /PA /PE |
|---|---|
| Thickness | 150C |
| Cap Style | Spout Cap |
| Spout Diameter | 8.6mm,9.6mm,12mm,16mm, Ect |
| Bag Size | According To Custom |
| Material | PET /AL /PA /PE |
|---|---|
| Thickness | 150C |
| Cap Style | Spout Cap |
| Spout Diameter | 8.6mm,9.6mm,12mm,16mm, Ect |
| Bag Size | According To Custom |
| Name | Manual Filling Machine Waterproof 16mm Spout Cap PE Material Heat Seal |
|---|---|
| Inner Diameter | 16mm |
| Outer Diameter | 18mm |
| Heat Seal Size | 52mm |
| Material | PE |
| Color | Different Color |
|---|---|
| Material | PE Plastic |
| Diameter | 16mm |
| Outer Diameter | 18mm |
| Cap Style | Screw Cap Type |
| Material | PET /AL /PA /PE |
|---|---|
| Thickness | 150C |
| Cap Style | Spout Cap |
| Spout Diameter | 8.6mm,9.6mm,12mm,16mm, Ect |
| Bag Size | According To Custom |
| Name | White Or Black Color PE Material Spout Cap Heat Seal Laundry Detergent Bag |
|---|---|
| Color | White |
| Application | Laundry Detergent Bag |
| Inner Diameter | 16mm |
| Material | PE |
| Name | PE Material Yellow Color Spout Cap Manual Filling Machine 16mm Diameter |
|---|---|
| Inner Diameter | 16mm |
| Ouetr Diameter | 18mm |
| Heat Seal Size | 52mm |
| Material | PE |
| Name | Black Color Injection Modeling 12mm Diameter Spout Cap Heal Seal |
|---|---|
| Inner Diameter | 9.6mm |
| Outer Diameter | 11.6mm |
| Heat Seal Size | 44mm |
| Material | PE |
| Color | White Color, Or Any Color |
|---|---|
| Material | PE |
| Inner Diameter | 0.96 Centimeter |
| Outter Daimeter | 1.16 Centimeter |
| Hot Seal Size | 4.4 Centimeter |