| Color | White And Black |
|---|---|
| Material | PE Plastic |
| Feture | Nozzle Cap |
| Quantity | Accept Small Order |
| Usage | Stand Up Hair Gream Pouch |
| Color | Black Color Or White Color |
|---|---|
| Material | PE Food Grade Material |
| Feture | Can Ventilate But Not Leakage |
| Can Bera Temperature | 83C° |
| Use | The Plastic Bag Which Will Produce Gas |
| Color | Black Color |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Plastic Type | PE Food Grade |
| Diameter | Inner Diameter 16 Milimeter |
| Application Area | Plastic Pour Spout Cap For Stand Up Doypack |
| Color | Primary Color |
|---|---|
| Material | Plastic Polyethylene |
| Inner Diameter | 5mm |
| Outer Daimete | 7mm |
| Heat Seal Size | 25mm |
| Brand Name | Cheer Pack |
|---|---|
| Item Name | Spout Packing Bag Sealing Machine |
| Application | Press Nozzle Sealed On Pouch |
| Driven Type | Semi Automatic / Manual |
| Power | 1800W |
| Brand Name | Cheer Pack |
|---|---|
| Product Name | Semi Automatic Pouch Spout Bags Sealing Machine |
| Application | Spout Pouch Bags |
| Driven Type | Semi Automatic / Manual |
| Power | 2400W |
| Product Name | Sealing Up Baby Food Pouch Caps |
|---|---|
| Packing On | Baby Food Pouch |
| Plastic Type | PE Food Grade , Non Toxic |
| Inner Caliber | 16mm |
| Outer Caliber | 18mm |
| Color | Customized |
|---|---|
| Material | Plastics |
| Plastic Type | 100% New Polyethylene |
| Spout Size | Inner 1.2 Centimeter,outer 1.4 Centimeter |
| Cap Shape | Standard Screw Cap |
| Brand Name | Cheer Pack |
|---|---|
| Material | PE |
| Cap Style | Non-Refillable |
| Inner Diameter | 1.6cm |
| Outer Diameter | 1.8cm |
| Color | Gray Color |
|---|---|
| Material | Plastic Polyethylene |
| Cap Style | Twist Off Cap |
| Inner Diameter | 4.5 Millimeter |
| Outer Diameter | 5.4 Millimeter |